חשיבות בניית תיק ביטוחי מותאם אישית

כל אדם עובר בחייו אי אלו תהליכים אשר קובעים בסופו של דבר מה יהיה מצבו הכלכלי, המשפחתי, היכן הוא יעבוד ואיפה הוא יגור. היות שקיימים הבדלים גדולים בין אדם זה לאחר וכל אדם צובר נכסים, ומנהל אורח חיים שונה ניתן להניח שלא לכל האנשים מתאים אותו ביטוח. פניה לחברה כמו נולדג’ פתרונות פיננסיים אשר מספקת שירותי בניית תיק ביטוחי היא פתרון מצוין לאנשים שמעוניינים בחליפת ביטוח אישית שתשקף את כל הסיכונים והסיכויים של האדם, משפחתו והונו.

בניית תיק ביטוחי – כיסויים

כל ביטוח בעולם מיועד לכסות על מקרים בהם קרתה תאונה, מחלה או כל דבר אחר שעשוי להוציא אותנו מהשגרה ולגרום להפסדים שונים. אדם אשר עובד בתור נהג משאית לדוגמא יבטח את עצמו ואת כלי הרכב שלו באופן כזה שיבטיח כיסוי במקרה של תאונה או מחלה שתיגרם כתוצאה מישיבה על ההגה. בניית תיק ביטוי על ידי מומחה יביא לתוצאה המיטבית ויספק למבוטח ולמשפחתו שקט תעשייתי.

ישנם סוגים שונים של ביטוחים ולא כל אחד זקוק לכל ביטוח. מאידך לעיתים הביטוח הוא קריטי שכן מדובר על סיכון גדול ויהיה טיפשי שלא לבטח כנגדו:

  • ביטוח בריאות מיועד לכיסוי של קשת טיפולים רחבה מאוד אשר אינה נמצאת בסל. מומלץ לרכוש אותו במקביל לביטוח הממלכתי.
  • ביטח סיעודי מומלץ לרכוש גם ובעיקר אם אתם צעירים ובריאים. הפיכת אדם לסיעודי אינה תלויה בגילו וכדאי לקחת זאת בחשבון.
  • רכישת ביטוח חיים היא אמנם חובה במקרים שונים כגון לקיחת משכנתא, אך כדאי לרכוש ביטוח כזה למקרה של חוסר יציבות כלכלית.
  • אבדן כושר עבודה יעניק פיצוי גבוה מאוד עד כ75% על פי הפוליסה המפורטת. והכל בהתאם לצרכים הייחודיים המשפחתיים והאישיים של המבוטח.

חשיבות בניית תיק ביטוחי מותאם אישית – היכן ניתן לרכוש

את הביטוח חשוב לרכוש רק דרך סוכנות ביטוח וותיקה ומנוסה  שתפרט באוזניכם בכל הפרטים הקטנים והגדולים. ביטוח אמור לכסות את המקרים שמתאימים לכל אחד ולכן כדאי שהוא יהיה ייחודי ומותאם. חברות מקצועיות מציעות ליווי צמוד מהפן הפיננסי ומתאימות לכם את הביטוח הנכון לכם.